ÖVRIGT / Diverse / Luktdosor 13229017
nr 1322 9017
Luktdosor
7st, Kina. Höjd: 7-9cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 27 april 2020
kl 20:48:38
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr